vakaru siluetas logotipas

Architektūros ir projektavimo įmonė

Pastatai gyvenamieji

UAB "VAKARŲ SILUETAS"

Įmonė įsteigta 1999 m. architektūrinio projektavimo veiklai. Per 20 veiklos metų parengta įvairiausių gyvenamųjų, visuomeninių pastatų, viešų erdvių sutvarkymo projektų, plėtros studijų ir planavimo dokumentų.
Kiekviena projektavimo patirtis mums yra vertinga konteksto ir patirčių studija, pažinimas ir galimybė pasidalinti atradimais su įdomiais žmonėmis ir partneriais.
Bendradarbiaujama dalinantis pasiekimais su kitais architektūrinio, visų sričių inžinerinio, kraštovaizdžio projektavimo ir dizaino profesionalais.

pastatai vešieji

Mūsų paslaugos

ARCHITEKTŪRINĖS VIZIJOS, pasiūlymai, skirti statytojo sumanymui pristatyti, konkretizuoti, alternatyvoms apsvarstyti, institucijų ir visuomenės nuomonei patikrinti.

ARCHITEKTŪRINIS IR KOMPLEKSINIS PROJEKTAVIMAS, pastatų techniniai, darbo projektai, projekto vadovo paslaugos (taip pat ypatingiems statiniams), projekto dalių rengėjų komandos darbo koordinavimas.

PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO PRIEŽIŪRA, konsultacijos teritorijų ir patalpų vidaus įrengimui, interjero dizaino sprendimui.

Kuriame vietas, skirtas žmonėm būti ir džiaugtis

Vietos

Mūsų paslaugos

KONSULTACIJOS dėl konkretaus žemės sklypo ar pastato geresnio panaudojimo galimybių, Teritorijų planavimo dokumentų revizija pagal statytojo poreikius, prireikus, tikslinimas techninio projekto rengimo metu.

PLANAVIMAS, specialiųjų tyrimų, galimybių studijų, strateginių planavimo dokumentų architektūros ir kraštovaizdžio srityje rengimas. Planavimo ir projektavimo darbų strategijos, programos, užduočių sudarymas, vizijai realizuoti reikalingų veiksmų plano sustatymas.

Komanda